Fotograaf Maarssen – Linda en Herman trouwen
Fotograaf Maarssen. We starten de dag in Maarssen bij het ouderlijk huis van de bruid. Een redelijk grijze dag in december maar dat kon de pret niet drukken. Linda heeft geen standaard jurk om het maar meteen te benoemen. Haar moeder, couturier, maakte haar droomjurk op maat. From scratch ! Hoe vet is dat…
Terwijl de 2 zoons rustig op de ipad aan het chillen zijn, kleedt mama zich verder aan en komt Herman daar aanrijden in een supertoffe VW-bus. Snel even de 2 boys erin en de laatste meters komen ze aanrijden terwijl de familie voor de deur staat voor het onthaal.
Na wat socializen rijden we naar Woerden en later hartje Utrecht voor de fotoshoot. Het miezert en het is koud maar we hebben de grootste lol. Dan besluiten we een stukje tijd van de fotoshoot te reserveren voor vanavond, want ook ’s avonds kun je supervette trouwfoto’s maken natuurlijk.
De cerremonie vindt plaats in een prachtig gebouw, namelijk de Paushuize middenin Utrecht. Een voormalig onderkomen van de destijds Nederlandse paus. Tevens de enige Nederlandse paus ooit. (ik heb goed opgelet bij de tour :) Na het binnenkomen van de bruidskinderen en het bruidspaar gaan we van start met een toffe speech van de ceremoniemeester. Tevens volgen er nog een aantal anderen met stuk voor stuk mooie verhalen. Tot tranen en gelach aan toe.
De felicitaties zijn een verdieping lager in de prachtige balzaal. Er werd gezongen door moeder en zus, met begeleiding van pa op de gitaar en tante op de piano. En natuurlijk de kids als soort achtergrondkoor :)
Na wat groepsfoto’s in de mooie pauskamer, maken we nog een paar foto’s langs de grachten van Utrecht. En dan het diner in het Academiegebouw, wat slechts enkele straten verderop ligt. Geen intiem gezelschap dit keer, maar dik 100 man aan de lange tafels. Na wat speeches van menig kaliber is het tijd voor het feest.
Wederom enkele meters verderop komen we aan bij de Rechtbank waar het feest van start gaat. Met een fantastische nieuwe outfit voor de avond maakten Linda en Herman hun entree, en volgde de openingsdans. En uiteraard kon het feest losbarsten!
Check hieronder een korte impressie van de bruiloft.